W górach jest wszystko co kocham... 2

W tych kilku słowach zawiera się tak wiele emocji i doznań... I to właśnie pod tym hasłem, już po raz trzeci, odbywał się koncert przy Schronisku pod Śnieżnikiem. Kapela "Dom o Zielonych Progach" zaczarowała tę i tak już magiczną przestrzeń.

 

 

fot. Justyna Nowak Fotografia Podróżnicza

 

fot. Justyna Nowak Fotografia Podróżnicza

 

...

Jest to wydarzenie dedykowane miłośnikom gór, które z roku na rok przyciąga ich coraz więcej. Pomysłodawcom jest organizacja non profit, która od lat już działa na rzecz promocji turystyki górskiej.

...

...

W kulturze ludzi gór zawsze kochałam tę otwartość, pozdrawianie się na szlaku, wspólne przeżywanie danej chwili. Gdy więc w jednym miejscu zbierze się kilkaset takich dusz, aby razem, przy zachodzącym słońcu, wsłuchiwać się w słowa płynące pośród gór i drzew, to musi być to coś niezwykłego. I tak właśnie było. Siedząc na trawie, chłonąc siłę emanującą z tej górskiej ziemi, słuchając wyśpiewywanych słów, czułam ogromne wzruszenie. I wdzięczność. Wdzięczność za te góry i doliny, za te lasy i łąki. Wdzięczność za to, jak góry potrafią ukształtować człowieka. ...

...

 

...

...

...

...

...

...

 

Tak się pięknie złożyło, że w dniu koncertu obchodziłam swoje 30te urodziny. Nie mogłabym sobie wymarzyć wspanialszych okoliczności na ich świętowanie. A zwieńczeniem tych niezwykłych chwil było ognisko, przy którym obcy sobie ludzie wspólnie śpiewali i ogrzewali zmarznięte dłonie. I właśnie ci obcy ludzie wyśpiewali mi piękne życzenia, których wysłuchałam ze łzami w oczach, mając przy sobie bliskie memu sercu osoby. ...

...

 

...

Tej nocy, spędzonej pod namiotem, nie zamieniłabym na żadną inną. 5cio gwiazdkowe hotele mogą się schować. I gdy rano wciągnęłam w płuca rześkie powietrze spoglądając na góry, wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu. Dosłownie i w przenośni.

 

...

 

...

Koncert pod Śnieżnikiem był też świetnym pretekstem do wbicia pierwszej pieczątki do książeczki Korony Gór Polski. Od kilku już lat marzyłyśmy razem z moją serdeczną przyjaciółką, aby wspólnie zdobyć Koronę. No i w końcu zaczęłyśmy. Już planujemy kolejne wyprawy, oby nie trwało to kolejnych parę lat ;)

 

...

...

...

 

...

Jeśli kochacie góry, to koniecznie wpiszcie sobie w kalendarz przyszłoroczny koncert. Gwarantuję Wam, że będą to niezapomniane chwile :) LINKI:

Fanpage W górach jest wszystko co kocham

Fanpage Dom o Zielonych Progach

Komentarze do wpisu (2)

10 grudnia 2019

Wyruszyłam się! Piękne przeżycie ❤ Ten komentarz został napisany 2017-07-23 20:57:17 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Piękne, to prawda. Wpisuj w kalendarz na przyszły rok :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl