Sekretne życie drzew 4

Kiedy byłam mała, Mama udzieliła mi jednej z ważniejszych życiowych lekcji. Nauczyła mnie miłości do drzew. Uświadomiła, że należy się do nich przytulać, czerpać energię. Mówić do nich, oraz słuchać tego, co one mają do powiedzenia. "Sekretne życie drzew" jest wspaniałą kontynuacją tej lekcji.

Peter Wohlleben, leśnik z ponad 20-letnim stażem, w bardzo interesujący sposób przybliża nam życie drzew. Przedstawia fakty i wyniki najnowszych badań, które czyta się z wielkim zaciekawieniem. Oprócz tego, co już o drzewach wiemy, przekazuje czytelnikowi najważniejszą prawdę o nich... Drzewa czują, myślą, kochają... Ich świat jest fascynujący! Książka nie tylko mnie zaciekawiła, ale co najważniejsze - wzruszyła. Teraz podczas leśnych wędrówek, zupełnie inaczej spoglądam na drzewa, uczę się ich od nowa. I co krok dopatruję się w ich życiu rzeczy, o których przeczytałam, a na które wcześniej nie zwracałam uwagi. To niesamowite, jak bardzo ta książka uwrażliwia. Jest to pozycja idealna dla miłośników przyrody, choć tak naprawdę jestem przekonana, że zachwyci każdego. Dodatkowo jest pięknie wydana, twarda matowa oprawa ilustrowana przez Elizę Luty jest naprawdę wyjątkowa. Na pewno będzie cieszyć oko, stojąc dumnie na półce z książkami.

"Sekretne życie drzew" wpisało się na moją listę wyjątkowych książek, a muszę zaznaczyć, że niełatwo się na nią dostać :)

Komentarze do wpisu (4)

10 grudnia 2019

Muszę ją mieć!. Od dziś jest numerem jeden także na mojej liście. Dodatkowa Twoja rekomendacja mnie przekonała. Dziękuję! Miłego dnia :) Ten komentarz został napisany 2016-09-14 11:27:43 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Cieszę się bardzo :) Uściski :* Ten komentarz został napisany 2016-09-14 11:30:16 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

ja też, ja też :) zaciekawiłaś! Ten komentarz został napisany 2016-09-15 06:58:58 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Kochana, komu jak komu, ale Tobie na pewno się spodoba :) Ten komentarz został napisany 2016-09-15 08:33:34 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl