Domek na drzewie 6

Domek na drzewie to marzenie niemalże każdego dziecka i pewnie niejednego dorosłego.

Ja śniłam o nim jako mała dziewczynka i tak jest do dziś. Lubię od czasu do czasu przeglądać w Internecie zdjęcia tych wspaniałych konstrukcji. Baśniowe chatki ukryte w koronach drzew, magia... W zasadzie wszystkie oglądane przeze mnie perełki znajdowały się gdzieś w świecie. Nigdy nie natknęłam się na żadną fotografię polskiego domku. Dlatego tym większy był mój zachwyt, jak "poznałam" nadrzewną chatkę, w której powstają alchemiczne cuda.

O Alchemii Lasu pisałam w poprzednim poście. Te niezwykłe specyfiki w większości tworzone są właśnie pośród drzew. A skąd wziął się w ogóle ten domek? Jak wszystkie piękne pomysły, ten miał swój początek w marzeniu dziewczyny. Dziewczyny, która zapragnęła swojego magicznego miejsca a na ziemi, a właściwie to kilk metrów nad nią :)

Domek Kamili mieści się u podnóża gór, w Beskidach. Szum liści i górskiego strumienia był idealną muzyką, która dawała natchnienie do działania. Od początku do końca chatka powstawała dzięki niestrudzonej pracy rąk Kamili i jej bliskich. Mnóstwo drewna, gwoździ, śrubek, zdobycznych drzwi i okien, ale przede wszystkim mnóstwo wysiłku, ale i radości. To wszystko złożyło się na końcowy efekt, który jest wręcz bajkowy.

Praca wre:

Wnętrze domku zostało zaaranżowane z największą starannością. Jego wystrój przenosi do sielskiej krainy, z której nie chce się wracać. Budowa trwała blisko dwa lata. O jej etapach możecie przeczytać na blogu Kamili,stworzyła ona internetową kronikę swojego domku. Genialny pomysł!!! Dzięki temu możemy zobaczyć krok po kroku, jak on powstawał :)

A w środku...

Leśny azyl w pełnej krasie:

Wszystkie zdjęcia pochodzą z bloga Kamili.

Po szerszą relację i więcej zdjęć zapraszam na: http://domnadrzewie.blogspot.com/

Oczarowała mnie historia tej leśnej chatki. Zawsze podziwiałam ludzi, którzy odnajdują wewnętrzną siłę, aby zrealizować swoje marzenia. W duchu liczę, że podobnych historii jest więcej, tylko że po prostu o nich jeszcze nie usłyszałam :)

Beskidzki domek jest wspaniały! A najlepsze jest to, że można go wynająć pod nieobecność Alchemików :)

Jeśli więc kiedyś zapragniecie oderwać się od rzeczywistości i od ziemi (dosłownie!), koniecznie wybierzcie się w Beskidy.

Lub po prostu pójdźcie na spacer do lasu. To takie magiczne miejsce...

Komentarze do wpisu (6)

10 grudnia 2019

Domek jak marzenie ;) Mam nadzieję , że i nasze sny o domku blisko natury kiedyś się spełnią ! Pozdrawiamy, niestety jeszcze z miejskiej dżungli ;) Ten komentarz został napisany 2015-08-23 18:33:44 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Tego życzę z całego serca! Wszystkiego dobrego :) Ten komentarz został napisany 2015-08-23 18:35:29 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Powiem Wam, że macie pomysły :) Domek będzie ekstra :) A czy media będą doprowadzone? :) Ten komentarz został napisany 2016-01-03 22:21:23 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Z tym pytaniem to już trzeba się zgłosić do Alchemików :) Ten komentarz został napisany 2016-01-03 22:22:37 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Marzenie. Ciekaw mnie kwestia pozwolenia na budowę jak to załatwić. Pozdrawiam Beata Ten komentarz został napisany 2016-01-06 21:34:00 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

10 grudnia 2019

Owszem, marzenie wielu :) Co do wszelkich pytań "technicznych", należy pytać bezpośrednio Alchemików :) Pozdrawiam cieplutko :) Ten komentarz został napisany 2016-01-06 21:35:36 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl