Anita się nudzi 2

Anity to zdolne dziewczyny! Poprzednio pisałam o Anicie z Merry Meet Me, dziś przybliżę Wam postać Anity z bloga Anita się nudzi.

Na co dzień matka i żona. Bloguje od 7 lat, pisze o swojej pasji do szycia i o tym, co uważa za piękne i warte uwagi. Anita jest samoukiem, nie ukończyła żadnej szkoły krawieckiej. Wszystkiego uczyła się metodą prób i błędów, sięgając po wiedzę z książek, Internetu czy od zaprzyjaźnionych rzemieślników. Nie spoczywa na laurach i wciąż się uczy, aby być jak najlepszą w tym co robi.

Początkowo Anita szyła zabawki i gadżety dla dzieci, ale od dwóch lat w jej ofercie znaleźć można produkty dedykowane dorosłym. Czyli konkretnie co? Ano na przykład torby, notesy, etui na telefony, kosmetyczki czy fartuchy. Wszystko proste w formie i funkcjonalne. Anita inspiracje czerpie z natury i właśnie z naturą kojarzą się jej produkty. Filcowe etui przywodzą na myśl kamienie usypane na górskiej ścieżce, a skórzane notesy stare drzewa w ciemnym, gęstym lesie.

Zdjęcia ze strony Anity:

 Mnie szczególnie przypadł do gustu taki właśnie notes, oprawiony w ciemną skórę. Lubię umilać sobie zwykłe, codzienne czynności. Miło jest rozsiąść się na łące i spisywać swoje nieuczesane myśli nie do zwykłego zeszytu, a do pięknego notesu, który kojarzy się z leśną gęstwiną.

Linki:

Fanpage Anita się nudzi
Blog Anita się nudzi
Sklep na DaWanda

Komentarze do wpisu (2)

10 grudnia 2019

10 grudnia 2019

Przyjemność po mojej stronie :) Ten komentarz został napisany 2015-06-15 18:06:06 i został przeniesiony tutaj z poprzedniej wersji sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl