Dziś zabieram Was na łąkę. Spotkacie tam Olę, dziewczynę utkaną z polnych kwiatów i porannej rosy. Założycielkę NALU, marki odzieżowej – choć to określenie jest nieadekwatne, bo NALU to nie tylko ubrania, NALU to cała filozofia.

 

Ola jest pięknym przykładem tego, że warto słuchać głosu serca i podążać za marzeniami. Przyszedł taki czas w życiu naszej bohaterki, że bez żalu pożegnała się z miastem, jego zgiełkiem i niezdrową pogonią za tym, aby mieć więcej. Zamieniła to na wiejski azyl, dom z ogrodem, łąki i lasy.

 

Piękna Ola we własnej osobie – fot. Inne Życie

 

Droga, którą obrała, w zasadzie znalazła ją sama. Maszyna do szycia, scheda po babci, wskazała Oli kierunek. Obie jej babcie były krawcowymi, talent do szycia odziedziczyła po nich. Kurs krawiecki, który ukończyła, ugruntował tylko jej umiejętności.

Ubrania, które tworzy Ola są celebracją kobiecości. Bo to właśnie kobiety inspirują ją najbardziej. Widzi w nich wolnośc, rozkwit, delikatność i siłę zarazem. I takie są ubrania NALU. Nosząc jej sukienki, ma się poczucie, że jest się ubranym w łąkę. Zwiewne tkaniny, wygodne fasony, kwieciste wzory – 100% NALU.

 

Fot. z fanpage NALU

 

Fot. Inne Życie

 

Pamiętam, że gdy pierwszy raz założyłam sukienkę od NALU, poczułam cudowną energię przepływającą przez moje ciało. W szafie mam też kilka innych kwiecistych sukienek, z sieciówek. I owszem, są ładne i dobrze leżą, ale to tyle… Nie czuję nic szczególnego, gdy je noszę. Natomiast w tej od Oli dosłownie kwitnę. Uwielbiam ją, czuję się w niej naprawdę wyjątkowo.

 

 

Dotykając naluńskiej tkaniny czuje się miłość, którą Ola włożyła w powstanie danej rzeczy. To jest właśnie cudowne w rzemieślniczej pracy, że tworząc coś, możemy zakląć w projekcie dobrą intencję, energię i szczyptę magii. Ola opanowała tę sztukę do perfekcji. Ubrania NALU są naprawdę wyjątkowe. I to się czuje.

Drogie Kobiety – ukochajcie siebie, bądźcie dla siebie dobre. Każdego dnia. Poprzez swoje słowa i czyny kreujcie swoje dobre życie, stawiając siebie na piedestale – jesteście bowiem wspaniałe. A jeśli od czasu do czasu chcecie siebie rozpieścić jakimś wyjątkowym zakupem, z całego serca polecam Wam ubrania od NALU.

Drodzy Panowie – jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego dla swoich kobiet, to właśnie znaleźliście 🙂

Przy okazji polecam Wam zajrzeć na bloga Inne Życie i zobaczyć przepiękne, magiczne wręcz zdjęcia najnowszej kolekcji NALU. KLIK

 

LINKI:

Sklep NALU

Profil FB NALU

Profil instagramowy NALU

Blog Inne Życie