Leśne opowieści – idealna nazwa dla warsztatów fotograficznych, które prowadził wyjątkowy duet, Anita i Tosia. Idealna, bo oprócz lasu było grono niezwykłych kobiet, mnóstwo ciepłych słów, ogrom dobrej energii, cudowna atmosfera i szczypta magii. Dzięki temu powstały kadry, które stworzyły piękną opowieść… 
 
Razem z moim drogim R. mieliśmy przyjemność znaleźć się w tej historii jako jej bohaterowie. Jadąc na to spotkanie odczuwałam pewien niepokój, czy aby na pewno obecność tylu aparatów mnie nie zestresuje… Nic bardziej mylnego. Dziewczyny były tak cudowne, że cały lęk rozpłynął się jak mgła.
Było intymnie, po prostu. Mogliśmy głęboko odetchnąć i zatrzymać swoje spojrzenia nieco dłużej. Spokojnie i niespiesznie. Był czas na wsłuchanie się w rytm serca ukochanej osoby. Mając prawie półtorarocznego malca, nie zawsze jest to łatwe. Dlatego tym bardziej chłonęliśmy każdy dotyk, pocałunek, uśmiech. Dziewczyny wspaniale to uchwyciły, tworząc piękną i poruszającą historię, Historię dwojga ludzi, którzy należą do siebie.
fot. Ania Margoszczyn Fotograf
fot. Floating My Boat
fot. Justyna Pruszyńska Photography
fot. Lanuka
fot. Lucyna Jaworska Fotografia
fot. Malowana chwila – fotografia Ślubna
fot. Marysia Kania Photography
fot. Obrazek W Obrazku
fot. Patrycja Wojtkowiak Photographer
fot. Photographer Danuta Urbanowicz
fot. Roksana robi zdjęcia
fot. Widocznie – Fotografia Ślubna
Tego dnia towarzyszyła nam jeszcze jedna para, Zuza i Olek. Urzekający, dobrzy ludzie. Zuza wkrótce otwiera we Wrocławiu salon sukien ślubnych, PaPanna. Miejsce, w którym znaleźć będzie można piękne modele od polskich projektantów.
Zuza i Olek fot. Anita Suchocka Photography
Był to naprawdę niezwykły dzień. Ania i Ania, Danusia, Iwona, Justyna, Kinga, Lucyna, Magda, Marysia, Ola, Patrycja, Roksana – cudownie było Was poznać. Dziękuję za wspólne chwile i za historie, które stworzyłyście.

Ogromne podziękowania także dla Anity i Tosi. Wzięcie udziału w Waszym projekcie było wielką przyjemnością, kochane Czarodziejki….

LINKI:
Anita Suchocka Photography

Inne Życie (tam również znajdziecie Tosię)
Ania Margoszczyn Fotograf