W karkonoskim powietrzu naprawdę jest jakiś magiczny pierwiastek, bo ma tu swoje korzenie wiele pięknych, twórczych i fajnych projektów. Jednym z nich jest niedawno powstałe Bardzo Ważne Pudło, za którym kryje się Justyna. 

 

Historia Justyny jest kolejnym przykładem na to, że można i warto iść za głosem serca. Gdy na świecie pojawiła się jej córka, Justyna zerwała z etatem i w pełni zajęła się fotografią, którą dotychczas traktowała jako dodatkowe zajęcie. Natomiast pudłowym projektem postanowiła zapełnić czas między sezonami ślubnymi. Jak sama przyznaje, wielkim wsparciem i pomocą okazał się jej mąż, Marek. To on zajął się sprawami technicznymi, ale także służył dobrym słowem, które na początku nowego przedsięwzięcia jest na wagę złota. Warto dodać, że i Marek ma duszę artysty. Od wielu lat zajmuje się ilustracją i grafiką, stworzył nawet jeden wzór przybornika, który znalazł się w ofercie Pudła.

Przybornik zaprojektowany przez Marka. Fot. z fanpage Pudła

 

Sam pomysł dojrzewał w głowie Justyny już jakiś czas. Parom, które fotografuje, zdjęcia oddaje na nośnikach w ozdobnym pudełku. Uznała, że i innym wydarzeniom warto zapewnić godną oprawę. Któż z nas nie ma, lub nie miał w przeszłości, pudełka po butach wypchanego po brzegi skarbami, ukrytego gdzieś pod łóżkiem… Bardzo Ważne Pudło jest odpowiedzią na potrzeby osób, które gromadzą wspomnienia w postaci drobnych przedmiotów. Czy to zdjęć, listów, czy szyszki zabranej z lasu.

Zdjęcia z fanpage Pudła

 

Justyna z Markiem realizują aktualnie marzenie o swoim miejscu na ziemi i są w trakcie budowy. Tu z pomocą przyszła mama Justyny. u której powstała tymczasowa pracownia. Sama wiem, ile znaczy takie wsparcie. Mój stary pokój w mieszkaniu rodziców służy mi za magazyn, jest niemal cały zagracony porcelaną, drewnem, kartonami itd. No i cóż byśmy poczęli bez pomocy rodziców… 🙂

Muszę też zaznaczyć, że Justyna współpracuje z polskimi producentami. Wspieranie rodzimego rynku to dla mnie zawsze wielka wartość dodana w przypadku takich projektów.

 

 

Bardzo Ważne Pudło to przede wszystkim pudełka do przechowywania. Ale Justyna ma mnóstwo pomysłów, które już zaczyna realizować. W ofercie można znaleźć między innymi personalizowane zawieszki.

 

Fot. z fanpage Pudła

 

 

Mnie swoimi leśnymi akcentami urzekł Melancholikbox, który podarowałam w prezencie siostrzenicy. 9 letnie dziewczynki mają zazwyczaj mnóstwo skarbów, więc nie muszę chyba dodawać, że była zachwycona prezentem 🙂

 

Mimo, że może i stary karton po butach ma swój urok, to zdecydowanie fajniejszym pomysłem jest personalizowane pudło 🙂 Urocze w swej prostocie, będzie z pewnością świetnym prezentem na wiele okazji.

No a fakt, że Pudła powstają w Karkonoszch, jest niewątpliwie dodatkowym plusem. Koniecznie zajrzyjcie do sklepu Justyny 🙂

LINKI:

Bardzo Ważne Pudło na FB
Sklep Bardzo Ważne Pudło

Fotograficzny profil Justyny